5514 Arion Puppy Large Breed Salmon & Rice 3kg

15,01 €

12.51 bez DPH

S DPH
12,51 € bez DPH

VYLEPŠENÉ VZDELÁVANIE

Vychovávať šteňa je práca na plný úväzok! Ale aj pre Vaše šteňa je dospievania veľká výzva. Mozog Vášho šteniatka sa počas rastu neustále mení a musí spracovávať veľké množstvo informácií. Mozog obsahuje veľké množstvo tuku, v ktorom je najviac zastúpená Ω3-mastná kyselina - DHA (dokosahexaenová kyselina). Táto mastná kyselina je dôležitá pri komunikácii medzi nervovými bunkami a je nevyhnutná pre optimálny vývoj mozgu. Pre stimuláciu učenia Vášho šteniatka sú krmivá radu Arion Puppy obohatené o DHA. Táto mastná kyselina z rybieho oleja prispeje k úspešnému výcviku Vášho šteniatka.

Množstvo
skladom

Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Počas prvých týždňov života, je šteňa chránené materským mliekom pred mnohými chorobami. Avšak, v čase odstavu šteniat, ešte nie je ich obranný systém plne vyvinutý. Z tohto dôvodu sú šteňatá viac náchylná na ochorenia medzi 4 a 12 týždňom veku. Pre posilnenie imunitného systému Vášho šteňa, sú všetky krmivá Arion Original Puppy obohatená o prírodný antioxidant z citrusov. Antioxidanty hrajú dôležitú úlohu v imunitnom systéme všetkých zvierat, pretože chráni bunky tela pred poškodením voľnými radikálmi v tele. Extrakt z citrusov zvyšuje koncentráciu antioxidantov v krvi týchto mladých zvierat. Týmto spôsobom môže Vaše šteniatko vyrásť zdravé!

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Ryža (35%), losos (dehydratovaný 28%), kura, zemiaky, živočíšny tuk, hrach, hydrolyzovaný živočíšny proteín, cukrovarské rezky, minerálne látky, pivovarské kvasnice, vláknina, soľ, uhličitan sodný, rybí olej, zelený čaj, chondroitín sulfát, glukosamín, FOS, MOS, semená hrozna, citrusové plody.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 26%, obsah tuku 14%, vláknina 2%, popol 7%, vápnik 1,3%, fosfor 0,9%, DHA 0,1% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 22000 mj, vitamín D 1900 mj, železo 140 mg (síran železnatý monohydrát), meď 18 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 220 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid manganatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5514

Tabuľka dát

Vek
Šteňa
Veľkosť plemena
Veľké plemeno
Zloženie
Salmon & Rice
Hmotnosť balenia
3kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo