5531 Arion Adult Medium Breed Chicken&Rice 3kg

11,95 €

9.96 bez DPH

S DPH
9,96 € bez DPH

PREBIOTICKÝ EFEKT

Prebiotikum je diétna vláknina, ktorá stimuluje rast prospešnej črevnej mikroflóry, ako sú bifidobaktérie a baktérie mliečneho kvasenia. Výskum u ľudí, rovnako ako u psov * preukázal, že prebiotiká pomáhajú predchádzať chorobám, zlepšovať stráviteľnosť a stimulovať vstrebávanie živín. Všetky krmivá Arion Original pre dospelé psy sú obohatené prebiotikami FOS (Fruktooligosacharidy) a M.O.S. (Mannán-oligosacharidy). Tieto prebiotiká udržujú zdravý zažívací trakt Vášho psa a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám.

  • Zdravý zažívací trakt
  • Optimálna mikroflóra
  • Vylepšený obranný systém
  • Nižšie riziko choroby
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Rovnako ako u iných cicavcov, sú telesné bunky Vášho psa náchylné na poškodenie oxidáciou. Našťastie telo Vášho psa tiež obsahuje antioxidanty, ktoré môžu neutralizovať tieto škodlivé procesy. Správna rovnováha medzi oxidanty a antioxidanty je dôležitá na oddialenie procesu starnutia a udržuje Vášho psa zdravého. Preto je celá rada krmív Arion Original pre dospelých psy obohatená o prírodný antioxidant z rozmarínu. Extrakt z rozmarínu chráni DNA Vášho psa pred poškodením. Týmto spôsobom, zostane Váš pes zdravý a mladý po mnoho rokov.

VITALITA

Dobrá výživa je najlepší liek pre zdravý život, čo platí aj pre Vášho psa. V prírode spoliehajú psi na svoj inštinkt a živia sa takým spôsobom, aby zostali zdraví. Pre domácich miláčikov platí, že ich majiteľ rozhoduje o ich krmive. Arion Original Medium ponúka optimálnu výživu, ktorá berie do úvahy všetky aspekty metabolizmu psa. Suroviny sú starostlivo vyberané pre svoje výživové vlastnosti, dobrú stráviteľnosť a optimálne chuť. Vyvážené množstvo vitamínov, stopových prvkov, prebiotík a antioxidantov podporuje fyziologické funkcie a optimálne trávenie, čo udržuje psa vitálnym v priebehu mnohých rokov. POUŽITÉ

KRMNÉ SUROVINY:

Kura (dehydrované 50%), ryža(35%) , zemiaky, živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny tuk, cukrovarské rezky, soľ, pivovarské kvasnice, minerálne látky, vláknina, rybí olej, uhličitan vápenatý, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 26,01%, obsah tuku 16%, vláknina 2%, popol 7%, vápnik 1,5%, fosfor 1% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 180 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg (oxid manganatý), jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný), chondroitín, glukosamín. Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5531

Tabuľka dát

Vek
Dospelý
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Zloženie
Chicken & Rice
Hmotnosť balenia
3kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo