Arion Adult Small Breed Lamb & Rice 7,5 kg

31,52 €

26.27 bez DPH

S DPH
26,27 € bez DPH

PREBIOTICKÝ EFEKT

Prebiotikum je diétna vláknina, ktorá stimuluje rast prospešnej črevnej mikroflóry, ako sú bifidobaktérie a baktérie mliečneho kvasenia. Výskum u ľudí, rovnako ako u psov * preukázal, že prebiotiká pomáhajú predchádzať chorobám, zlepšovať stráviteľnosť a stimulovať vstrebávanie živín. Všetky krmivá Arion Original pre dospelé psy sú obohatené prebiotikami FOS (Fruktooligosacharidy) a M.O.S. (Mannán-oligosacharidy). Tieto prebiotiká udržujú zdravý zažívací trakt Vášho psa a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám.

  • Zdravý zažívací trakt
  • Optimálna mikroflóra
  • Vylepšený obranný systém
  • Nižšie riziko choroby
Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Rovnako ako u iných cicavcov, sú telesné bunky Vášho psa náchylné na poškodenie oxidáciou. Našťastie telo Vášho psa tiež obsahuje antioxidanty, ktoré môžu neutralizovať tieto škodlivé procesy. Správna rovnováha medzi oxidanty a antioxidanty je dôležitá na oddialenie procesu starnutia a udržuje Vášho psa zdravého. Preto je celá rada krmív Arion Original pre dospelých psy obohatená o prírodný antioxidant z rozmarínu. Extrakt z rozmarínu chráni DNA Vášho psa pred poškodením. Týmto spôsobom, zostane Váš pes zdravý a mladý po mnoho rokov.

VYSOKÁ HLADINA ENERGIE

Je fakt, že muži majú vyššie požiadavky na energiu ako ženy. Tiež u psov, sa potreba energie líši medzi plemenami. Na rozdiel od toho, čo si myslíte, majú malí psi intenzívnejší metabolizmus ako veľkí psi a potrebujú relatívne viac energie a bielkovín na kilogram telesnej hmotnosti. Arion Original - Adult Small granule sú špeciálne navrhnuté s ohľadom na malú ústnu dutinu a žalúdok psov malých plemien. Obsahujú požadovanú koncentráciu živín pre splnenie vysokej potreby energie Vášho psa. S Arion Original Adult Small sú nutričné potreby Vášho psa komfortne naplnené.

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Ryža (40%), jahňa (dehydrované 26%), kura, živočíšny tuk, pivovarské kvasnice, hrach, hydrolyzovaný živočíšny proteín, cukrovarské rezky, zemiaky, vláknina, minerálne látky, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 28%, obsah tuku 18%, vláknina 3%, popol 7%, vápnik 1,7%, fosfor 1% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 180 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg (oxid manganatý), jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5522

Tabuľka dát

Vek
Dospelý
Veľkosť plemena
Malé plemeno
Zloženie
Lamb & Rice
Hmotnosť balenia
7,5kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo