Arion Adult Large Breed Salmon & Rice 12kg

41,02 €

34.18 bez DPH

S DPH
34,18 € bez DPH

PREBIOTICKÝ EFEKT

Prebiotikum je diétna vláknina, ktorá stimuluje rast prospešnej črevnej mikroflóry, ako sú bifidobaktérie a baktérie mliečneho kvasenia. Výskum u ľudí, rovnako ako u psov * preukázal, že prebiotiká pomáhajú predchádzať chorobám, zlepšovať stráviteľnosť a stimulovať vstrebávanie živín. Všetky krmivá Arion Original pre dospelé psy sú obohatené prebiotikami FOS (Fruktooligosacharidy) a M.O.S. (Mannán-oligosacharidy). Tieto prebiotiká udržujú zdravý zažívací trakt Vášho psa a zlepšujú jeho obranný systém proti chorobám.

  • Zdravý zažívací trakt
  • Optimálna mikroflóra
  • Vylepšený obranný systém
  • Nižšie riziko choroby
Množstvo
skladom

Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Rovnako ako u iných cicavcov, sú telesné bunky Vášho psa náchylné na poškodenie oxidáciou. Našťastie telo Vášho psa tiež obsahuje antioxidanty, ktoré môžu neutralizovať tieto škodlivé procesy. Správna rovnováha medzi oxidanty a antioxidanty je dôležitá na oddialenie procesu starnutia a udržuje Vášho psa zdravého. Preto je celá rada krmív Arion Original pre dospelých psy obohatená o prírodný antioxidant z rozmarínu. Extrakt z rozmarínu chráni DNA Vášho psa pred poškodením. Týmto spôsobom, zostane Váš pes zdravý a mladý po mnoho rokov.

ZVÝŠENÁ AKTIVITA

Psy veľkých a obrích plemien sú vzhľadom na svoju hmotnosť viac náchylní na kĺbové problémy ako menšie psy. To môže spôsobiť vážne ťažkosti pre Vášho psa a obmedziť ho v jeho aktivite. Na udržanie silných a pružných kĺbov sú Arion Original Large a Giant obohatené o glukosamín a chondroitín sulfát. Týmto spôsobom môže žiť Váš pes aktívny a šťastný život! Tip: Vyhnite sa nadváhe u Vášho psa! Táto extra hmotnosť vyvíja tlak na kĺby a môže spôsobiť ich bolestivosť. Krmivá Arion Original Large a Giant obsahujú menej energie než u stredných plemien a vďaka tomu môže Váš pes zostať v perfektnom stave! Synoviálnej membrána Kĺbovej dutina sa synoviálnej tekutinou Chrupavka Poškodená chrupavka Strata chrupavky

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

losos (dehydratovaný 29%),ryža (19%) kura, živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny proteín, hrach, cukrovarské rezky, vláknina, uhličitan vápenatý, minerálne látky, pivovarské kvasnice, soľ, rybí olej, fosforečnan-fosfát, chlorid draselný , zelený čaj, glukosamin,chondroitín sulfát, FOS, MOS, semená hrozna, rozmarín.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 25%, obsah tuku 12%, vláknina 2,5%, popol 7%, vápnik 1,5%, fosfor 0,9% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 220 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg (oxid manganatý), jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5541

Tabuľka dát

Vek
Dospelý
Veľkosť plemena
Veľké plemeno
Zloženie
Salmon & Rice
Hmotnosť balenia
12kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo