Arion Puppy Medium Breed Salmon & Rice 12kg

40,30 €

33.58 bez DPH

S DPH
33,58 € bez DPH

VYLEPŠENÉ VZDELÁVANIE

Vychovávať šteňa je práca na plný úväzok! Ale aj pre Vaše šteňa je dospievania veľká výzva. Mozog Vášho šteniatka sa počas rastu neustále mení a musí spracovávať veľké množstvo informácií. Mozog obsahuje veľké množstvo tuku, v ktorom je najviac zastúpená Ω3-mastná kyselina - DHA (dokosahexaenová kyselina). Táto mastná kyselina je dôležitá pri komunikácii medzi nervovými bunkami a je nevyhnutná pre optimálny vývoj mozgu. Pre stimuláciu učenia Vášho šteniatka sú krmivá radu Arion Puppy obohatené o DHA. Táto mastná kyselina z rybieho oleja prispeje k úspešnému výcviku Vášho šteniatka.

Množstvo
skladom

Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Počas prvých týždňov života, je šteňa chránené materským mliekom pred mnohými chorobami. Avšak, v čase odstavu šteniat, ešte nie je ich obranný systém plne vyvinutý. Z tohto dôvodu sú šteňatá viac náchylná na ochorenia medzi 4 a 12 týždňom veku. Pre posilnenie imunitného systému Vášho šteňa, sú všetky krmivá Arion Original Puppy obohatená o prírodný antioxidant z citrusov. Antioxidanty hrajú dôležitú úlohu v imunitnom systéme všetkých zvierat, pretože chráni bunky tela pred poškodením voľnými radikálmi v tele. Extrakt z citrusov zvyšuje koncentráciu antioxidantov v krvi týchto mladých zvierat. Týmto spôsobom môže Vaše šteniatko vyrásť zdravé!

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Losos (dehydratovaný 46%),ryža, živočíšny tuk, zemiaky, hrach, hydrolizovaná kuracia pečeň, cukrovarské rezky, pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, minerálne látky, vláknina, rybí olej, fosforečnan-fosfát, soľ, zelený čaj , FOS, MOS, semená hrozna, citrusové plody chondroitín , glukosamín.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 28%, obsah tuku 18%, vláknina 2%, popol 7%, vápnik 1,4%, fosfor 0,9%, DHA 0,1% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 22000 mj, vitamín D 1900 mj, železo 140 mg (síran železnatý monohydrát), meď 18 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 220 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid manganatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5507

Tabuľka dát

Vek
Šteňa
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Zloženie
Salmon & Rice
Hmotnosť balenia
12kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo