Arion Senior Medium Breed Chicken&Rice 12kg

34,30 €

28.58 bez DPH

S DPH
28,58 € bez DPH

AKO STARÝ JE VÁŠ PES V POROVNANÍ S ČLOVEKOM

Ako zabezpečím, aby bol môj pes pohyblivý čo najdlhšie? S vekom sa degradácia kĺbov zvyšuje, čo môže spôsobovať nepríjemné pocity u Vášho psa počas obvyklých každodenných prechádzok. Nadváha zvýšuje tlak na kĺby, a preto je dôležité, aby sa Váš pes udržiaval v dobrej kondícii! Váš pes zostane dlhšie v dobrej kondícii pri častejších krátkych prechádzkach na vodítku ako pri dlhých prechádzkach či voľnom pobehovanie!

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Starnutie je bežnou súčasťou života každého psa. Rovnako ako u ľudí, nervový systém a mozog trpí starnutím a viac buniek je poškodené cirkuláciou voľných radikálov. To môže znížiť mentálny výkon vášho psa. Pre podporu funkcie mozgu Vášho staršieho psa, je Arion Original Senior obohatený o prírodný antioxidant z kurkumy. Extrakt z kurkumy je účinnejší antioxidant ako vitamín C a E, a zvlášť v mozgu znižuje poškodenie buniek.

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Ryža (50%), kura (dehydrované 42%), ovos, hrach, živočíšny tuk, cukrovarské rezky, hydrolyzovaný živočíšny proteín, vláknina, soľ, pivovarské kvasnice, minerálne látky, chlorid draselný, chondroitín sulfát, glukosamín, FOS, MOS, semená strapca, kurkuma.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 21%, obsah tuku 9%, vláknina 3,5%, popol 6,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,8% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, taurín 0,1%, L-karnitín 300 mg, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 180 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg (oxid mangánatý), jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5539

Tabuľka dát

Vek
Senior
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Zloženie
Chicken & Rice
Hmotnosť balenia
12kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo