Arion Senior Medium Breed Chicken&Rice 12kg

33,09 €

27.58 bez DPH

S DPH
27,58 € bez DPH

AKO STARÝ JE VÁŠ PES V POROVNANÍ S ČLOVEKOM

Ako zabezpečím, aby bol môj pes pohyblivý čo najdlhšie? S vekom sa degradácia kĺbov zvyšuje, čo môže spôsobovať nepríjemné pocity u Vášho psa počas obvyklých každodenných prechádzok. Nadváha zvýšuje tlak na kĺby, a preto je dôležité, aby sa Váš pes udržiaval v dobrej kondícii! Váš pes zostane dlhšie v dobrej kondícii pri častejších krátkych prechádzkach na vodítku ako pri dlhých prechádzkach či voľnom pobehovanie!

Množstvo
skladom

Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Starnutie je bežnou súčasťou života každého psa. Rovnako ako u ľudí, nervový systém a mozog trpí starnutím a viac buniek je poškodené cirkuláciou voľných radikálov. To môže znížiť mentálny výkon vášho psa. Pre podporu funkcie mozgu Vášho staršieho psa, je Arion Original Senior obohatený o prírodný antioxidant z kurkumy. Extrakt z kurkumy je účinnejší antioxidant ako vitamín C a E, a zvlášť v mozgu znižuje poškodenie buniek.

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Ryža (50%), kura (dehydrované 42%), ovos, hrach, živočíšny tuk, cukrovarské rezky, hydrolyzovaný živočíšny proteín, vláknina, soľ, pivovarské kvasnice, minerálne látky, chlorid draselný, chondroitín sulfát, glukosamín, FOS, MOS, semená strapca, kurkuma.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Proteín 21%, obsah tuku 9%, vláknina 3,5%, popol 6,5%, vápnik 1,2%, fosfor 0,8% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 20000 mj, vitamín D 1700 mj, taurín 0,1%, L-karnitín 300 mg, železo 130 mg (síran železnatý monohydrát), meď 16 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 180 mg (oxid zinočnatý), mangán 9 mg (oxid mangánatý), jód 3,5 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,25 mg (seleničitan sodný). Antioxidanty povolené v EÚ.

Detaily produktu

5539

Tabuľka dát

Vek
Senior
Veľkosť plemena
Stredné plemeno
Zloženie
Chicken & Rice
Hmotnosť balenia
12kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo