Arion Puppy Small Breed Chicken & Rice 3kg

12,68 €

10.57 bez DPH

S DPH
10,57 € bez DPH

VYLEPŠENÉ VZDELÁVANIE

Vychovávať šteňa je práca na plný úväzok! Ale aj pre Vaše šteňa je dospievania veľká výzva. Mozog Vášho šteniatka sa počas rastu neustále mení a musí spracovávať veľké množstvo informácií. Mozog obsahuje veľké množstvo tuku, v ktorom je najviac zastúpená Ω3-mastná kyselina - DHA (dokosahexaenová kyselina). Táto mastná kyselina je dôležitá pri komunikácii medzi nervovými bunkami a je nevyhnutná pre optimálny vývoj mozgu. Pre stimuláciu učenia Vášho šteniatka sú krmivá radu Arion Puppy obohatené o DHA. Táto mastná kyselina z rybieho oleja prispeje k úspešnému výcviku Vášho šteniatka.

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Popis

POSILNENIE OBRANNÉHO SYSTÉMU

Počas prvých týždňov života, je šteňa chránené materským mliekom pred mnohými chorobami. Avšak, v čase odstavu šteniat, ešte nie je ich obranný systém plne vyvinutý. Z tohto dôvodu sú šteňatá viac náchylná na ochorenia medzi 4 a 12 týždňom veku. Pre posilnenie imunitného systému Vášho šteňa, sú všetky krmivá Arion Original Puppy obohatená o prírodný antioxidant z citrusov. Antioxidanty hrajú dôležitú úlohu v imunitnom systéme všetkých zvierat, pretože chráni bunky tela pred poškodením voľnými radikálmi v tele. Extrakt z citrusov zvyšuje koncentráciu antioxidantov v krvi týchto mladých zvierat. Týmto spôsobom môže Vaše šteniatko vyrásť zdravé!

POUŽITÉ KRMNÉ SUROVINY:

Kura (dehydrované 43%), ryža (19%), živočíšny tuk, hydrolyzovaný živočíšny proteín, hrach, pivovarské kvasnice, zemiaky, cukrovarské rezky, rybí olej, minerálne látky, soľ, vláknina, uhličitan vápenatý, FOS, MOS, semená hrozna , citrusové plody.

DEKLAROVANÉ AKOSTNÉ ZNAKY:

Protein 31%, obsah tuku 21%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 6,5%, vápník 1,4%, fosfor 0,9%, DHA 0,1% Nutričné doplnkové látky / kg: Vitamín A 22000 mj, vitamín D 1900 mj, železo 140 mg (síran železnatý monohydrát), meď 18 mg (síran meďnatý pentahydrát), zinok 200 mg (oxid zinočnatý), mangán 10 mg (oxid manganatý), jód 4 mg (jodičnan vápenatý bezvodý), selén 0,3 mg (seleničitan sodný),glukosamín,chondroitin. Antioxidanty povolené v EÚ.

ZLEPŠENÉ UČENÍ

OBOHACENO Ω3 MASTNOU KYSELINOU DHA Z RYBÍHO OLEJE NA PODPORU VÝVOJE MOZKU A SCHOPNOSTI UČIT SE U ROSTOUCÍCH ŠTĚŇAT

Optimální růst

Bohaté na živočišnou bílkovinu a tuk poskytujicí dostatečné množství energie a živin pro rostoucí štěňata

PODPORA IMUNITY

VYBALANCOVANÝ ZDROJ Ω3 A Ω6 MASTNÝCH KYSELIN, VITAMINŮ E A C, Β-KAROTENU A PŘÍRODNÍCH CITRUSŮ NA PODPORU PŘIROZENĚ SLABÉHO OBRANNÉHO SYSTÉMU MLADÝCH ŠTĚŇAT

Detaily produktu

5501

Tabuľka dát

Vek
Šteňa
Veľkosť plemena
Malé plemeno
Zloženie
Chicken & Rice
Hmotnosť balenia
3kg

Špecifické referencie

Reviews

Vytvorenie účtu

Už máš úcet?
Namiesto toho sa prihláste Alebo Obnov heslo